FRANTIŠKA KRASLA 465, 73801, CZ
+420 608 501 985
SDÍLET NA

Nová Audi RS7 Sportback

Jakub Martínek 14. listopadu 2016 Auto Recenze
 • Audi RS7
 • Audi stále rozšiřuje paletu vozů s označením RS. Není tedy divu, že se označení RS dostalo i k oblíbenému modelu Audi A7. Nová RS7 je sportovně orientovaný vůz vyšší střední třídy, který zákazníkovi nabídne jak komfort nejvyšší kvality, tak i opravdu extrémní výkon.

  Audi RS7 Sportback je poháněn vidlicovým osmiválcem 4,0 TFSI kterému pomáhá dvojice turbodmychadel. Nechybí klasický pohon všech kol s typickým označením Quattro. V základu tento motor nabídne 417 KW, kdy auto vystřelí z klidu na 100 km/h za 3,9 sekundy. Pokud by vám tato hodnota přišla nízká, můžete si zakoupit verzi Performance, která používá nový software řídící jednotky, tato verze potom nabídne úctyhodných 445 KW.
  Audi RS7

  Spotřeby se vyšší výkon netýka díky přítomnosti systému vypínání poloviny válců. Spotřeba je v kombinovaném provozu cca. 10L na 100 km/h. Interiér automobilu je sportovně laděný. Kožené sedačky s prošíváním, tříramenný kožený volant, dobře hrající audio, třízónovou klimatizaci, karbonové doplňky, a třeba také stopky pro měření času. To vše se nachází v základní výbavě.

  Další zajímavostí jsou adaptivní vzduchové odpružení, které sníží světlost až o 20 mm. Řidič si může vybrat jestli chce tuto funkci zapínat automaticky nebo manuálně. Auto jezdí na dvacetipalcových litých kolech, možno také zakoupit dvacetijedna palcové. Za nimi jsou ukryta čtveřice větraných kotoučů s šestipístkovými černými, případně červenými třmeny. Osobně bych doporučil připlatit si a použít karbon-keramické brzdy, auto pak stojí dá se říct na místě.

  Auto ochotně dělá co potřebujete a nedává najevo, že by nemělo dostatek síly na zrychlení nebo brzdění. V tomto si můžete být jistí , že auto jako takové nezklame.
  • Velká nabídka služeb
  • Garance nejnižší ceny
  • Dovoz zboží z USA do EU

  NÁŠ INSTAGRAM

  kontaktujte nás

  Františka Krasla 465, Frýdek-Místek, Moravskoslezský, 73801, CZ
  Mobil: +420 608 501 985 (CZ)
  Mobil: +420 608 374 202 (EN)
  Email: info@braben.cz
  Otevřete mapu